Drodzy Rodzice,

dla każdego dziecka rozpoczęcie przygody z przedszkolem wiąże się z dużym stresem. Wiemy też, że dla Was Rodziców nie są to łatwe początki. Pragniemy Was zapewnić, że cała kadra i osoby współpracujące z przedszkolem to ludzie pełni empatii, pasji, kochający dzieci, a przede wszystkim osoby czerpiące radość z tego co robią. Na dowód tych słów niech posłuży fakt, że osoby zaczynające u nas pracę od początków powstania przedszkola są z nami do dzisiaj :), za co jesteśmy im bardzo wdzięczni !!!

Pani  Wiola
Nauczyciel | współwłaściciel Tik Taka

Absolwentka  studiów magisterskich Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na wydziale Pedagogiki i Psychologii. ,

Posiada wykształcenie w zakresie:

- Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie fizyczne oraz Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne.

Pani Wiola w swojej pracy stara się dostrzegać indywidualne potrzeby oraz predyspozycje każdego dziecka. Jest dla niej niezwykle ważne, aby każdy mały człowiek miał przestrzeń do wyrażanie samego siebie już od pierwszych lat życia.

Uśmiech Dziecka, a także jego sukcesy edukacyjne i wychowawcze są dla niej zaszczytną nagrodą, dzięki którym swoją pracę odbiera jako pasję i spełnienie.

W nowej placówce z naszymi maluchami będzie prowadziła część zajęć sportowych, wykorzystując w nich innowacyjne rozwiązania na bazie korelacji organizacyjno – tematycznej różnych dziedzin nauczania. Będą to zajęcia gimnastyczno-sportowe obejmujące elementy gier zespołowych, zabaw ruchowych oraz integracji sensorycznej.

Pani  Monika
Nauczyciel

Absolwentka Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie.

Posiada wykształcenie w zakresie:

- Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna.

Pani Monika spełnia się zawodowo poprzez pracę z dziećmi, które dają jej radość i energię każdego dnia. Uważa, że ciepłe podejście do najmłodszych i ich zrozumienie to podstawowe cechy które musi posiadać osoba pracująca z dziećmi.

Na co dzień optymistka, która ceni w ludziach szczerość i otwartość, gdyż sama posiada takie cechy:). Kocha zwierzęta, podróże i gotowanie.

Pani  Ania
Nauczyciel

Absolwentka Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie

Posiada wykształcenie w zakresie:

- Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i edukacja przedszkolna.

Ania już od dziecka wiedziała, że kiedyś na pewno będzie pracować z najmłodszymi.

Uwielbia dzieci, te mniejsze i te troszkę większe. Cieszy ją, kiedy może pomóc małemu człowiekowi w poznawaniu otaczającego go świata poprzez zabawę. Jest osobą otwartą na ludzi, nie lubi bylejakości, w pracy z dziećmi zawsze pamięta o uśmiechu, ale nie brak jej stanowczości :)

Pani  Ania
Nauczyciel języka angielskiego

Absolwentka Filologii Angielskiej oraz Pedagogiki.

Związana z Tik Takiem od 2016 roku, posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi, nie tylko jako wychowawca, ale przede wszystkim jako nauczyciel języka angielskiego.

Pani Ania wierzy, że dzieci najlepiej uczą się poprzez zabawę, dlatego jej lekcje są zawsze pełne ekspresji i aktywności ruchowej. Jest wielbicielką zabawnych pacynek, dzięki którym konwersacje, które prowadzi uczą dzieci spontanicznego, nieskrępowanego oraz naturalnego mówienia.

Karty obrazkowe, gry i zabawy słowne oraz dużo muzyki sprawiają, że zajęcia z języka angielskiego rozwijają kreatywność każdego przedszkolaka oraz zachęcają do rozpoczęcia wspaniałej przygody jaką jest nauka języka obcego.

Na co dzień Pani Ania prowadzi własną szkolę językową Kids Club dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Pani  Patrycja
Specjalista logopeda

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Filologia polska ze specjalizacją Logopedia oświatowa oraz doktorantka na kierunku Językoznawstwo.

Praca z dziećmi sprawia jej niesamowitą radość, a wiara w niesienie pomocy najmłodszym powoduje, że chcę poszukiwać właściwych rozwiązań i nieustannie wzbogacać swą wiedzę. W tym celu odbyła praktykę terapii ręki na turnusie logopedycznym przeznaczonym dla dzieci z zaburzeniami mowy na tle autyzmu, zespołu Downa, zespołu Aspergera, niedosłuchu, MPDz oraz wad wrodzonych, a także pracowała w szkole podstawowej, gdzie odnalazła świetny kontakt z chłopcem z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

Obecnie zajmuję się badaniami w zakresie kompetencji komunikacyjnych dzieci, a także bierze udział w szkoleniach specjalistycznych z zakresu logopedii. Każdego dnia przyjmuję nowe wyzwania i z energią stara się im sprostać.

Pan  Łukasz
właściciel

Uruchamiając placówkę Przedszkolną, pragnął aby było to przedszkole, w którym będzie panowała rodzinna atmosfera. Uważa, że motywem przewodnim każdych zajęć w przedszkolu winna być chęć pokazania i wytłumaczenia dziecku otaczającego go świata, dbając przy tym aby była to dla dziecka przede wszystkim zabawa – celem samym w sobie jest uśmiech dziecka. Realizacji tego celu wymaga od siebie i całej kadry Tik Taka.

Prywatnie jest osobą bardzo otwartą i uwielbia pomagać ludziom. Ma duży dystans do życia i samego siebie. Ceni sobie ład i porządek w pracy i w relacjach z ludźmi, nie lubi prowizorycznych rozwiązań. Dość zasadniczy, ale jak to z mężczyzną bywa, ma też coś z dziecka.

Niepubliczny Punkt Przedszkolny TIK TAK istnieje od września 2013 r. Działa na podstawie wpisu do Ewidencji Niepublicznych Placówek Oświatowych pod numer RSPO 120409, autentyczność wpisu można zweryfikować

pod linkiem: https://rspo.men.gov.pl/rspo/120409

TELEFON