kadra corel.png

Drodzy Rodzice,

dla każdego dziecka rozpoczęcie przygody z przedszkolem wiąże się z dużym stresem. Wiemy też, że dla Was Rodziców nie są to łatwe początki. Pragniemy Was zapewnić, że cała kadra i osoby współpracujące z przedszkolem to ludzie przygotowani merytorycznie, pełni empatii, pasji, kochający dzieci, a przede wszystkim osoby czerpiące radość z pracy z dziećmi. Na dowód tych słów niech posłuży fakt, że osoby zaczynające u nas pracę od początków powstania przedszkola są z nami do dzisiaj :), za co jesteśmy im bardzo wdzięczni !!!

PHOTO-2020-04-12-11-30-24.jpg

Absolwentka  studiów magisterskich Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na wydziale Pedagogiki i Psychologii. ,

Posiada wykształcenie w zakresie:

- Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie fizyczne oraz Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne.

Pani Wiola w swojej pracy stara się dostrzegać indywidualne potrzeby oraz predyspozycje każdego dziecka. Jest dla niej niezwykle ważne, aby każdy mały człowiek miał przestrzeń do wyrażenie samego siebie już od pierwszych lat życia.

Uśmiech Dziecka, a także jego sukcesy edukacyjne i wychowawcze są dla niej zaszczytną nagrodą, dzięki którym swoją pracę odbiera jako pasję i spełnienie.

W placówce z racji swojego wykształcenia prowadzi z dziećmi zajęcia ruchowe/sportowe na sali gimnastycznej, wykorzystując w nich innowacyjne rozwiązania na bazie korelacji organizacyjno – tematycznej różnych dziedzin nauczania. Są to zajęcia gimnastyczno-sportowe obejmujące elementy gier zespołowych, zabaw ruchowych oraz integracji sensorycznej.

Pani  Wiola
Nauczyciel | współwłaściciel Tik Taka
FHD_20190618_9710_5DII_edited.jpg
Pani  Monika
Nauczyciel

Absolwentka Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie.

Posiada wykształcenie w zakresie:

- Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna.

Pani Monika spełnia się zawodowo poprzez pracę z dziećmi, które dają jej radość i energię każdego dnia. Uważa, że ciepłe podejście do najmłodszych i ich zrozumienie to podstawowe cechy które musi posiadać osoba pracująca z dziećmi.

Na co dzień optymistka, która ceni w ludziach szczerość i otwartość, gdyż sama posiada takie cechy:).
Kocha zwierzęta, podróże i gotowanie.

FHD_20190618_9710_5DII_edited.jpg
Pani  Ania

Absolwentka Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie

Posiada wykształcenie w zakresie:

- Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i edukacja przedszkolna.

Ania już od dziecka wiedziała, że kiedyś na pewno będzie pracować z najmłodszymi.

Uwielbia dzieci, te mniejsze i te troszkę większe. Cieszy ją, kiedy może pomóc małemu człowiekowi w poznawaniu otaczającego go świata poprzez zabawę. Jest osobą otwartą na ludzi, nie lubi bylejakości, w pracy z dziećmi zawsze pamięta o uśmiechu, ale nie brak jej stanowczości :)

image0.jpeg
Pani Ola

Absolwentka Wyższej Szkoły Administracji i Zarządzania w Opolu

Posiada wykształcenie w zakresie:

- Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z neurodydaktyką.

Wybierając studia pedagogiczne kierowała się przede wszystkim chęcią pracy z dziećmi. Wielką przyjemność sprawia jej obserwowanie rozwoju dziecka, jego postępów, nabywania różnych zdolności, a także rozwijania zainteresowań. "Dzieci poprzez zabawę i poznawanie świata rozwijają własną osobowość i charakter, a moją rolą jest wspieranie ich w tym procesie" - tak mówi o celu swojej pracy.

Prywatnie poświęca się swoim innym pasjom jakimi są sport, szydełkowanie i robótki ręczne oraz muzyka. Gra na perkusji w zespole o nazwie poBANDzie. Swoje umiejętności chce wykorzystać w pracy z dziećmi ponieważ uważa, że muzyka uczy, bawi i rozwija.

IMG_1627_edited.jpg
Pan  Łukasz
Dyrektor Przedszkola

Uruchamiając placówkę Przedszkolną, pragnął aby było to przedszkole, w którym będzie panowała rodzinna atmosfera. Uważa, że motywem przewodnim każdych zajęć w przedszkolu winna być chęć pokazania i wytłumaczenia dziecku otaczającego go świata, dbając przy tym aby była to dla dziecka przede wszystkim zabawa – celem samym w sobie jest uśmiech dziecka. Realizacji tego celu wymaga od siebie i całej kadry Tik Taka.

Prywatnie jest osobą bardzo otwartą i uwielbia pomagać ludziom. Ma duży dystans do życia i samego siebie. Zawsze mówi to co myśli, nie chowa się za zasłoną "poprawności politycznej". Ceni sobie ład i porządek w pracy i w relacjach z ludźmi, nie lubi prowizorycznych rozwiązań. Dość zasadniczy, ale jak to z mężczyzną bywa, ma też coś z dziecka.