O nas.png

Drodzy Rodzice,

Przedszkole Tik Tak jest projektem, który zrodził się w naszych sercach w 2013 roku. Od samego początku dążyliśmy do stworzenia takiego przedszkola, w którym dzieci będą czuły się bezpieczne, kochane i otaczane profesjonalną opieką, a świadczona edukacja będzie dla nich przede wszystkim zabawą i spełnieniem szczęśliwego dzieciństwa. Mając świadomość, że wybór przedszkola dla swojego dziecka, to poważny dylemat dla każdego Rodzica, chcielibyśmy abyście wiedzieli, że podstawą funkcjonowania naszej placówki jest wzajemne zaufanie.

Emocje Rodzica i jego obawa czy niepewność swojego wyboru, bardzo mocno udzielają się dziecku. Nawet jeśli ono akceptuje przedszkole, a Rodzic wykazuje dystans i daleko idącą powściągliwość w entuzjaźmie swojego dziecka, na nic się zda praca naszych pedagogów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że pobyt w przedszkolu dla dziecka to na początku bardzo duży stres. To właśnie rolą Rodzica, jest zapewnienie swojego dziecka pokazując mu własną postawą i zaufaniem do nas, że to dobry wybór, i że chcecie razem z nim odbyć tę nową przygodę. Pragniemy Was zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby nie zawieść danego nam zaufania i aby Wasza przygoda z dzieckiem w naszej placówce, była bardzo chętnie wspominana w późniejszych latach.

Nasze przedszkole jest miejscem przede wszystkim Rodzinnym. Nigdy naszym celem nie było prześciganie się w uczestnictwie, w jak największej liczbie projektów, tak mocno pojawiających się w przestrzeni publicznej. Prowadząc placówkę od września 2013 roku, z przykrością stwierdzamy, że certyfikaty, nagrody, wyróżnienia czy inne formy gloryfikowania przedszkola przez różne komercyjne gremia, nie rzadko nie mają realnego odzwierciedlenia co do profesjonalizmu i pasji pracujących tam ludzi. Według Nas, jedynym wyznacznikiem jakości przedszkola jest opinia Rodzica i jego Dziecka oraz ocena powołanych do tego organów i instytucji jakim jest Kuratorium Oświaty.

Do zobaczenia w Przedszkolu