Drodzy Rodzice,

            Przedszkole Tik Tak jest projektem, który zrodził się w naszych sercach w 2013 roku. Od samego początku dążyliśmy do stworzenia takiego przedszkola, w którym dzieci będą czuły się bezpieczne, kochane i otaczane profesjonalną opieką, a świadczona edukacja będzie dla nich przede wszystkim zabawą i spełnieniem szczęśliwego dzieciństwa. Mając świadomość, że wybór przedszkola dla swojego dziecka, to poważny dylemat dla każdego Rodzica, chcielibyśmy abyście wiedzieli, że podstawą funkcjonowania naszej placówki jest wzajemne zaufanie. Emocje Rodzica i jego obawa czy niepewność swojego wyboru, bardzo mocno udzielają się dziecku. Nawet jeśli ono akceptuje przedszkole, a Rodzic wykazuje dystans i daleko idącą powściągliwość w entuzjazmie swojego dziecka, na nic się zda praca naszych pedagogów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że pobyt w przedszkolu dla dziecka to na początku bardzo duży stres. To właśnie rolą Rodzica, jest zapewnienie swojego dziecka pokazując mu własną postawą i zaufaniem do nas, że to dobry wybór, i że chce razem z nim przeżywać tę nową przygodę. Jednocześnie pragniemy Was zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby nie zawieść danego nam zaufania i aby Wasza przygoda z dzieckiem w naszej placówce, była bardzo chętnie wspominana w późniejszych latach. 

Nasze przedszkole jest miejscem przede wszystkim Rodzinnym. Nigdy naszym celem nie było prześciganie się w uczestnictwie, w jak największej liczbie projektów, tak mocno pojawiających się w przestrzeni publicznej. Prowadząc placówkę od niespełna 7 lat, z przykrością stwierdzamy, że certyfikaty, nagrody, wyróżnienia czy inne formy gloryfikowania przedszkola przez różne komercyjne gremia, nie rzadko nie mają realnego odzwierciedlenia co do profesjonalizmu i pasji pracujących tam ludzi.

Według Nas, jedynym wyznacznikiem jakości przedszkola jest opinia Rodzica i jego Dziecka oraz ocena powołanych do tego organów i instytucji.

Do zobaczenia w Przedszkolu

Niepubliczny Punkt Przedszkolny TIK TAK istnieje od września 2013 r. Działa na podstawie wpisu do Ewidencji Niepublicznych Placówek Oświatowych pod numer RSPO 120409, autentyczność wpisu można zweryfikować

pod linkiem: https://rspo.men.gov.pl/rspo/120409

ADRES

E-MAIL

TELEFON

GODZINY OTWARCIA

Akacjowa 8

42-290 Blachownia

Wykonanie: Łukasz Norman

Copyright © 2020 tiktak-przedszkole.com

  • Tik Tak

Jesteśmy na Facebooku !

Pon. - Pt.

07:00 - 17:00

Nauczyciele 884 011 022

Dyrektor 509 911 679