Przedszkole Tik Tak czynne jest codziennie

od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 17:00.

Zapraszamy również na zajęcia adaptacyjne dla nowo przyjętych maluchów codziennie (po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z nauczycielem).

Zajęcia są BEZPŁATNE, odbywają się z reguły w miesiącu sierpniu i trwają maksymalnie 1 tydzień.

Nabór do Punktu Przedszkolnego odbywa się na podstawie kolejności zgłoszeń

i trwa przez cały rok kalendarzowy.

Warunkiem zapisania dziecka do Punktu Przedszkolnego jest wypełnienie przez Rodzica lub opiekuna prawnego „karty zgłoszenia dziecka” oraz uiszczenie wpisowego zgodnie z obowiązującym cennikiem.

Przedszkole Tik Tak w Blachowni | sala zajęć | Przedszkole Blachownia
Warunki lokalowe

Punkt Przedszkolny zlokalizowany jest w domu jednorodzinnym z osobnym wejściem do przedszkola. Teren w koło jest ogrodzony, dzięki czemu dzieci mogą się czuć całkowicie bezpieczenie, gdyż na teren przedszkola nie mają wstępu osoby trzecie.

Do dyspozycji są dwa pomieszczenia w ciepłych kolorach, w których dzieci mogą spotkać różnorakie zabawki; począwszy od dużych samochodów, wywrotek, ciągników, poprzez zestawy klocków,

torów drogowych, piłek, kręgli, zabawek muzycznych, a skończywszy na książkach i grach edukacyjnych.

Przedszkole Tik Tak w Blachowni | sala zabaw | Przedszkole Blacchownia

Łazienka przystosowana specjalnie dla dzieci w wieku 2,5 - 5 lat. Dwie osobne umywalki zawieszone na odpowiedniej wysokości dające pełną swobodę korzystającym dzieciom. Miska ustępowa w wersji junior z małym otworem nisko zawieszona, co sprzyja bezpieczeństwu dzieci i daje większy komfort użytkowania.

Przedszkole Tik Tak w Blachowni | łazienka | Przedszkole Blachownia