Wspieramy BOHATERÓW

honorowych dawców krwi

Wybuch epidemii sparaliżował cały świat, jednak pojawiła się grupa osób, która z narażeniem własnego zdrowia i życia, każdego dnia walczy o zdrowie i życie nas Wszystkich na lini tzw. pierwszego frontu.

Jesteśmy pełni podziwu i wdzięczności dla osób ze służb medycznych i mundurowych ale nie tylko, którzy w tym niespokojnym czasie nikomu nie odmawiają pomocy.​

Chcąc pokazać naszą wdzięczność za Wasze poświęcenie,  Rodzice pracujący jako:

​ - kierowcy karetek​, ratownicy medyczni, sanitariusze

- diagności laboratoryjni

- lekarze

- pracownicy w szpitalach

- pracownicy Policji, Wojska, Straży Pożarnej, Straży Miejskiej

- Nauczyciele

którzy zapiszą swoje dzieci do nowej placówki w roku szkolnym 2020/2021 nie płacą czesnego przez okres 5 miesięcy.

W tym trudnym czasie nie mniejszymi bohaterami są osoby, które bezinteresownie oddają krew, tak bardzo potrzebną
w walce z groźnym wirusem, ale nie tylko.

Chcą pokazać naszą wdzięczność za ich bezinteresowną pomoc, ale również chcąc pokazać innym jak wiele możemy pomóc drugiemu człowiekowi, Rodzic który jest honorowym dawcą krwi zapisując dziecko do Przedszkola uzyskuje 10% rabatu czesnego na cały okres pobytu jego dziecka w Przedszkolu.

Dziękujemy

Niepubliczny Punkt Przedszkolny TIK TAK istnieje od września 2013 r. Działa na podstawie wpisu do Ewidencji Niepublicznych Placówek Oświatowych pod numer RSPO 120409, autentyczność wpisu można zweryfikować

pod linkiem: https://rspo.men.gov.pl/rspo/120409

TELEFON