EDUKIDO-baner.jpg

logo.png

Zabawa jest najlepszą zachętą do nauki. Realizowany w naszym przedszkolu projekt EDUKIDO unikalny program zajęć edukacyjnych z wykorzystaniem klocków LEGO, daje dzieciom mnóstwo radości i uśmiechu, a co najważniejsze uzbraja dzieci w kompetencję, które później będą one mogły wykorzystać w szkolnych ławkach, bądź w życiu codziennym.

Dzieci za każdym razem czekają z niecierpliwością, aż instruktorzy z EDUKIDO do nas przyjadą z garścią nowych pomysłów i wspólnie ruszają w wir poznawania świata.

Według twórców EDUKIDO kreatywność i logika idą w duecie i widać to idealnie już po kilku zajęciach, obserwując jak szybko dzieci zaczynają uruchamiać w sobie kreatywne myślenie przestrzenne. Wydawałoby się, że zabawa klockami może z czasem stać się monotonna, ale osoby realizujące projekt EDUKIDO w mistrzowski sposób potrafią włączyć do zabawy klockami LEGO zajęcia z zakresu historii, fizyki, chemii, biologii, geografii co wydawałoby się z dziećmi przedszkolnymi 3-6 lat jest praktycznie nie możliwe, a jednak udaję się to realizować w 100%.

DZIĘKUJEMY :)

EDUKIDO (3).jpg